Tvorba a styl vašeho „Šatníku s Duší”.

Společné nákupy.

Najdeme váš osobitý styl, který podtrhne krásu vaší Duše. Při návrhu šatníku se zaměříme nejen na to, co vám sluší, ale i na vnitřní proměnu, péči o sebe a žití vašeho ženství.

Bez krásného nitra jsou totiž oděvy a celá image jen hra ega. Váš šatník navrhnu přesně tak, aby vyjadřoval vaši přirozenost, jemnost, osobnost.

Už nikdy nebudete muset přemýšlet, co na sebe.

Nebudete nakupovat hned všechno, co vidíte. Budete umět přesně sáhnout po tom správném stylu, tvaru a velikosti. Vaše oděvy vám budou opravdu sedět, budou se dát kombinovat. Váš šatník bude vaším parťákem a bude mít vždy v nabídce to, po čem v danou chvíli toužíte a cítíte se v tom báječně.

"PRETTY WOMAN" DEN

Společné osobní setkání u vašeho šatníku nebo v obchodech. Vybereme oblečení, které ladí s vaší přirozeností, podtrhne vaši krásu a autentický styl. Oděvy vybíráme na základě vaší ženskosti a temperamentu. 

Tomuto dni většinou předchází konzultace nebo karta zrození – viz balíčky služeb

Cena dne: 6500 Kč
Trvání 5-7 hodin

 

BALÍČKY SLUŽEB

Rozsáhlejší spolupráce umožní hlubší pochopení vaší cesty životem. Proto nabízím výhodné kombinace všech služeb.

Než přistoupíme ke změně šatníku, rozebereme vaši osobnost. Tak zjistíme všechny potlačené touhy a podvědomé bloky, což vám umožní nastoupit na autentickou cestu za splněním vašich snů.

Cena: 1800 – 18000 Kč (viz ceník)
Trvání 1 hodina až 2 dny, příp. 2 měsíce

 

KURZY - ONLINE I OSOBNÍ

Brzy vás přivítám v kurzech:

Umět nést svoji ženskost

Charisma a ženské vyzařování

Připravuji i osobní skupinové kurzy, živé akce.