Co vám přinese změna šatníku?

Šatník má obrovskou moc. Hovoří za vás. Právě proto je důležité vědět, kdo jste a mít ho vytvořený pro sebe na míru. Oděvy jsou vaše druhá kůže a buď vaši energii podpoří, nebo uberou, pokud nesouzní s tím, kdo jste.

Šatník není o věku, ale o naší radosti, živosti, nadšení, touze ze života, plynutí, lásky k sobě, soucitu. Každý styl se dá krásně sestavit, podpořit a projevit v něm přesně vaše dary, váš životní styl obecně. Vaše přirozená image vyjadřuje, kdo jste, aniž byste otevřela ústa. 

Pokud nosíte to, co vám sedí, co ladí s vaší duší, co vyjadřuje vaši autenticitu, nemusíte slepě následovat módní trendy. Vy procítíte, kdo jste a oděvy s vámi splynou. 

Osobní konzultace vašeho šatníku na základě rozboru osobnosti 

Rozebereme váš život, kde jste dnes, kam chcete jít, kdo jste uvnitř. Na základě vašeho nastavení a vaší energie se spolu podíváme, co obsahuje váš šatník a kde jsou potřeba udělat změny. Které oděvy vám sluší tvarem, ale i barvou a stylem. Co o vás daný oděv vypovídá. Naučím vás oděvy a doplňky kombinovat, je možné je i upravit na míru (po předešlé domluvě). Vše budete mít nafoceno a vždy po ruce.

Konzultace probíhá u vás doma a trvá 3 hodiny nebo i celý den, dle domluvy.

Společné nákupy, včetně tvorby šatníku a rozboru osobnosti

Dopoledne: povídání o vašem stylu, rozbor data narození v mnoha rovinách, rozbor vaší energie. Otevření a nalezení vašich strachů, překážek, ale i vaší vnitřní síly, darů a vašich možností. Odpolední část je zaměřena na zkoušení a ujasnění si vlastního stylu a vaší osobnosti. Nakupování, focení, kombinování, naciťování vaši podstaty, vašeho centra rozhodování, jak jednat a odkud brát svoji jistotu a sílu. Každý jsme naprosto originální a jiný a vnímat různé náhledy sám na sebe popisují mé klientky jako „zapuštění kořenů do země“. Mám jasno a jsem stabilní. Vím kdo jsem a kam jdu.

 

Nákupy v obchodech dle společného výběru, v nákupních centrech, nebo i second-handech. Probíhají buď ve vašem bydlišti nebo přijedete vy za mnou do Kostelce nad Orlicí.

Online poradenství osobního stylu

Probíhá přes skype jako konzultace a poradenství k vašemu šatníku. 
Podrobnosti domluvíme telefonicky.

Proměna – kadeřnice, styling, líčení

Proměna vizáže může doplnit změnu vašeho šatníku. Poradím vám, co se k vám hodí a pomůžu vám projít celkovou proměnou. Buď jen pro vybranou akci (svatba, ples aj.) nebo jako nový start do nového života. V tom případě můžeme doplnit i o koučink.

Fotografická dokumentace je v ceně. Vše upřesníme osobně.

Najdeme váš osobitý styl, který podtrhne krásu vaší Duše. Při návrhu šatníku se zaměříme nejen na to, co vám sluší, ale i na vnitřní proměnu, péči o sebe a žití vašeho ženství.

Bez krásného nitra jsou totiž oděvy a celá image jen hra ega. Váš šatník navrhnu přesně tak, aby vyjadřoval vaši přirozenost, jemnost, osobnost.

Už nikdy nebudete muset přemýšlet, co na sebe. Nebudete nakupovat hned všechno, co vidíte. Budete umět přesně sáhnout po tom správném stylu, tvaru a velikosti. Vaše oděvy vám budou opravdu sedět, budou se dát kombinovat. Váš šatník bude vaším parťákem a bude mít vždy v nabídce to, po čem v danou chvíli toužíte a cítíte se v tom báječně.

Můžete získat:

  • Vytvořením osobité image vám velmi stoupne energie, procítíte svoji vnitřní sílu, svoji hodnotu a lásku k sobě. My jsme ten dílek ve svém životě nejdůležitější. A často na něj zapomínáme.
  • Přestanete se stydět za svoji krásu a začnete ji vědomě dávat naodiv.
  • Zjistíte, že jste pro sebe ten nejdůležitější člověk ve svém životě.
  • Vaše oblečení bude vyjadřovat, kdo jste uvnitř.
  • Budete mít šmrnc, energii, budete šarmantní v každém věku.
  • Pomohu vám zbourat staré vzorce myšlení, škatulky, ve kterých jsme se naučili žít a které nás drží v omezení a stoji na místě.
  • V srdci začnete nosit hrdost a záři – a vyzáříte to i navenek prostřednictvím svého oděvu.
  • Začnete o sobě smýšlet jinak, začnete o sebe pečovat a hrdě se nosit.

Reference na moji práci

Ladu jsem poznala díky jedné metodě o oblékání duše, která mi udělala zmatek v hlavě. Díky Ladě jsem prozřela a objevila, proč vlastně je v pořádku, že jsem jiná, ale že je velmi důležité zůstat svá, osobitá a chovat k sobě respekt a lásku.

Lada umí krásně propojit vnitřní krásu s vnější. Už jenom to, že se několik let věnovala módě a vzdělává se v koučingu, astrologii a jiném svědčí o její profesionalitě a hlavně osobitém přístupu.

Pokud chcete napomoci k objevení své vnitřní síly, Lada Vás v tom krásně popostrčí a ukáže Vám jak dát vědět i ostatním, kdo jste vlastně Vy. Obleče Vaši duši a zvědomí Vám, že takhle je to správně.

Navíc je krásná, osobitá, energická a já jsem hlavně z její upřímnosti uchvácená. Na nic si opravdu nehraje a dostanete od ní více než je vlastně napsáno na papíře.

Opravdu doporučuji, je to s ní krásně celostní a pravdivé, otevírající, hluboké.

Bára, studentka

Před časem jsem si nechala udělat od Lady šatník, chtěla jsem najít svůj styl.

Po tom, co jsem si udělala pořádek ve skříni a ujistila se, kdo jsem a v čem mi je nejlépe, jakoby ze mě něco odpadlo. Najednou cítím vnitřní klid, harmonii. Děkuji.

Luuci, asistentka

Velice šikovná, kreativní a inspirativní žena. Skvěle určí, jaký styl oblékání je pro člověka vhodný, tedy které oblečení s danou osobou ladí a je pro ni to pravé. Jaké barvy člověka podpoří 😊.

Zároveň je velmi vnímavá. Má obrovský cit jak pro krásu vnitřní, tak pro krásnu vnější. Je mi velmi sympatické, že „nejede podle psaných pravidel a škatulkování“ ale že se opravdu se nacítí na daného člověka.

Díky jejímu daru člověku dokáže pomoci jak v rovině osobní, tak po stylistické stránce. Díky její práci se člověku v životě dějí doslova zázraky 😊

Lucie, kosmetická poradkyně