Jsem Lada

Mojí největší vášní je vést ženy cestou srdce a půvabu, tak aby se cítily a vypadaly BOŽSKY.

Pomáhám ženám přijmout, milovat, ozdravit své tělo, rozzářit svou jedinečnou krásu i sílu ženství a cítit se jako BOHYNĚ.

Mou celoživotní láskou jsou móda, krása, harmonie duše i těla. Narodila jsem se přesně pro to, co dělám. Jsem stylistka, módní návrhářka, image konzultantka, koučka. Průvodce na vaší cestě životem v oblasti vnější krásy, propojené s krásou nitra.

Můj příběh je dlouhý, ale dá se shrnout do několika vět:

 

 • Svoji práci – tvorbu šatníku a proměnu lidských Duší – miluji nade vše. Stejně jako krásu a lásku ke všemu.
 • Od dětství miluji oděvy, šiju od svých 13 let. 
 • Od 17 let se pohybuji v profesionálním světě světové módy.
 • Díky mé velké vnitřní citlivosti a bolestné životní cestě, kdy lidé ani já sama jsem plně nechápala své vnitřní Dary, jsem prožila syndrom vyhoření a pád. V roce 2010 jsem se znovu zrodila, objevila jsem vnitřní sílu, zdroj nové energie a radosti. Od té doby provázím lidi na cestě sami k sobě, k celistvosti srdce, duše a těla.
 • Umím a používám celou řadu terapeutických metod pro práci s nitrem. 
 • Co učím, to žiji. Jsem autentická, svobodná a sebevědomá žena.
 • Pomohla jsem již tisícům žen stát se skutečnými a krásnými.
 • Svůj život opravdu ŽIJI. Je naplněn Láskou, Vášní a Kreativitou.

Metody práce, které používám

Ve své práci kombinuji znalosti ze světa módy a tvorby šatníků se schopnostmi proniknout do duše klienta. Umím se navnímat a vím, co vaši duši tíží a proč se neumí radovat. Kromě své intuice používám i řadu metod a postupů, kterými se dostanu k vaší podstatě:

 • Karmalogie – rodová zátěž – rozbor
 • Astrologie – karmická zátěž, kudy z toho ven, kdo jsem – objevení darů a talentů
 • Hypnóza, techniky NLP, EFT, vizualizace, kvantová terapie, Human design
 • Koučování
 • Partnerská poradna
 • Módní poradna

Metodu vyberu na základě toho, co potřebujete vyřešit. Každá metoda mi svým jedinečným způsobem pomůže odhalit – a hlavně i odstranit – vaše tíživé vnitřní programy, traumata a bloky. Po jejich vyčištění můžete začít žít úplně jiný život. Lehký, radostný, vědomý. Pomůžu vám zbourat stavé vzorce myšlení, škatulky, ve kterých jsme se naučili žít a drží nás v omezení a stojíme na místě.

Po vnitřní proměně následuje proměna vnější. Celý život sbírám zkušenosti z oblasti módy, tvořím šatníky, modely, zajímám se o kosmetiku, péči i pleť. 

Utvořím vám šatník přesně podle vašeho stylu, vaší energie a svobody. S otevřeným srdcem, s vědomím vaší hodnoty. Naučím vás vidět ve všem kolem nás krásu, která je někdy skrytá. Přijmout i všechny tíživé a potlačené situace, emoce. Pak do sebe vše zapadne a život se změní na všech úrovních bytí. Oděvy jsou doplněk naší krásy, která je ukrytá v naší duši, uvnitř nás.

Každý v sobě máme úžasné dary a talenty, které vám pomůžu nalézt, abyste je mohli ukázat, tvořit a obohatit tím druhé.

Chcete toho o mně vědět více?

Narodila jsem se s darem velké intuice, citovosti, empatie, kreativity, s láskou k lidem, ke kráse, k umění. Jsem velmi otevřená lidem, zapálená tvořit a vnitřně vím, že nic není nemožné.

K tomu, co dělám, jsem předurčená od narození, kdy jsem na zámku v krásné vesničce Zámrsk dostala jméno princezny Lady 🙂 Lady, která milovala krásu a lásku ke všemu.

Od útlého dětství miluji kreslení i oděvy a mám vášeň tvořit. Začínala jsem tvorbou střihů na papírové panenky a tvořila oděvy s dědečkem, který byl krejčí. O prázdninách jsme oblečky tvořili i s babičkou. Panenky jsem stále přestrojovala, kombinovala jsem jim celé vytvořené outfity. Byla jsem malinká, možná tak 5 letá holčička, ale tak šťastná! Ten proces tvorby! Tak nádherná energie!   

Vzpomínám, jak už jako malé holčičky jsme se sestrou dělaly přehlídky s maminčiným šatníkem. Každá jsme měly už tehdy svůj styl a procházely jsme se po bytě přesně v tom, co se nám líbilo. Bylo to tak opravdové, tak krásně to proudilo! 

Ve 13 letech jsem zasedla sama k šicímu stroji a chtěla jsem po mamince, aby mě naučila šít. Ale dostala jsem do ruky jen jehlu a stehovací nit. A tehdy se ozvalo moje: “Tohle???? Ne, já chci tvořit, tohle mě nebaví “. Moje nitro cítilo, že už všechno kolem šití umím, že znám rychlou cestu. Pevně jsem si věřila natolik, že jsem si potají nakoupila látky a šila si sama, tvořila jsem si oděvy podle sebe, podle mé kreativity, to, co jsem chtěla já. 

Podle časopisu BURDA jsem si udělala střihy a hned tvořila. Mám ráda originalitu, určitou výstřednost, okázalost. Právě zde jsem se potřebovala projevit a tvořit přes sebe. S tím byla samozřejmě spojená i vizáž, líčení, vlasy, parfémy, obuv, doplňky atd. Vytvořit celkovou smyslnou, sebevědomou ženu.

Už když jsem byla na základní škole, tvořila jsem oděvy kamarádkám. Velmi intuitivně jsem vždy hned viděla, co komu bude slušet, jaké tvary, barvy. Podvědomě jsem vnímala i jejich vnitřní pocity – ale toho jsem se zalekla a na mnoho let jsem tuto schopnost v sobě zavřela. Dala jsem tehdy přednost svém EGU, které mě chránilo před mojí vnitřní bolestí, zranitelností a velkou citlivostí. Před tím, že mi lidé nerozumí a já si připadám “divná”.

V 17 letech jsem byla oslovena modelingovou agenturou, dostala se blíže do velkého světa módy a u toho tvořila oděvy do různých boutique, ale i na zakázku ženám i mužům. Tvořila jsem nejen pro klienty z Čech, ale i z Ameriky, Rakouska, Německa, Itálie. Začala jsem pracovat pro jednu společnost jako stylistka a tvořit i šatníky. Znala jsem tvary postav, vhodných materiálů, potřeb klientů a mohla krásně využít svoji kreativitu.

Postupně jsem si čím dál více uvědomovala, že lidé mají problémy sami se sebou – a oděvy jsou často jen maska a utěšení. Začala jsem klientům naslouchat a vnímat, co cítí a jak se cítí. Do hloubky jsem začala studovat psychologii, která se postupně stala součástí mé práce. Prošla jsem si i syndromem vyhoření, pádem na dno – a znovuzrozením, kdy jsem si plně znovu uvědomila své vnitřní Dary.

Dělala jsem módní přehlídky a ukazovala nové módní trendy. Měla jsem svoje obchody i vlastní tvorbu. Vždy jsem byla krok dopředu. Jak šel čas, začala jsem dělat kouče a terapeuta. Ženy se mi více otevíraly a chtěly řešit váhu, vizáž, vztahy, kariéru. Vnitřní svět mě časem doslova pohltil. Začala jsem řešit do hloubky ženství, svoje, ale hlavně svých klientek. Vnitřní sílu ženy, sebevědomí, sebe hodnotu, důstojnost atd.


Během této cesty jsem vystudovala vizážistku, stylistiku, etikoterapii, energetickou psychologii, astrologii, karmalogii, Human design. Krásnou odlišnost a originalitu nás samých. Rodové zátěže, vnitřní bloky, emoce, zdraví. Celý vnitřní svět :-). Až když se pochopíme a uvědomíme si své staré vzorce, projdeme určitým procesem, osvobodíme se. Pak nás šatník podpoří v naší cestě za štěstím.

Šatník za nás hovoří, má obrovskou moc. Právě proto je důležité vědět, kdo jsem a mít ho vytvořený pro sebe, na míru. Oděvy jsou naše druhá kůže a buď naši energii podpoří, nebo uberou, pokud nesouzní s tím, kdo jsme. 

A pak se mi otevřel úplně nový rozměr pohledu vnímání života jako celku. Být krásná zvenku, mít dokonalý outfit, šatník je fajn, ovšem je to jen část. Pracovat na sobě uvnitř, ale nevědět, co je péče o sebe z vnějšku, je také jen část nás. Spojila jsem to celé v jeden celek a úplně do hloubky. Probouzím lidi, otvírám v nich touhu žít, poznávat nový svět k poznání sama sebe (tak mi to popisují mé klientky). S tím přišel požadavek od klientů vytvořit “Originální šatník s duší, který jen tobě sluší”. 

Jsem žena milující krásu, harmonii, lásku, lidi – a to šťastné lidi :-). Proto jsem se rozhodla pomáhat lidem objevovat sebe, nacházet svoje pravé Já, svoji vnitřní sílu a spokojenost. Je to mou přirozeností, nic netlačím. Jsem velice citlivá a vnímavá, ale i svobodomyslná a nespoutaná, energická. Jsem nadšená, když v sobě klient vytvoří nádherný vnitřní oheň a může začít zářit a žít život, který ho těší. Když se začne radovat a být zase tím malým dítětem, které si může hrát a nestaví si překážky do svého života.

Cesta sebepoznání je jediná cesta k nalezení vnitřní rovnováhy, kdy se necháme vést a nejdeme proti sobě. 

U sebe v nitru jsme Doma, to je jediný prostor, kde jsme v bezpečí a napojení sami na sebe. Tam je ta pravda, kterou často hledáme venku, když se honíme za něčím, co nás vyčerpává.

Když se naučíme vnímat své poselství, věřit sami sobě a nesrovnávat se s druhými, pak jsme Doma. Vrátit se zpět do svého srdce, cítit lásku a přijetí všeho v sobě, ale i kolem sebe, je cesta dlouhá, nekonečná, ale velmi krásná a osvobozující. Nikdy nebudeme u konce, teda jednou ano :-). Do té doby prožijeme mnoho zkušeností a růstu k objevení dalších částí Sebe. 

Až přijde den, kdy přestaneme bojovat, tlačit na sebe, neustále toužit někým být, … pak přijde klid. Kým chceme vlastně být? Vším už jsme, a to stačí. Život nás vede a vše do života  přichází ve správnou chvíli. Stačí jen důvěřovat.

 

Miluji svoje klienty, jejich cesty růstu a změn. Vidět, že vše jde, jen občas úplně jinak, než si myslela hlava 🙂 Vnímat s bezpodmínečnou a všeobjímající láskou…