Úryvek z probíhajícího kurzu

Ahoj ženo, sestřičko, krásko,

máme za sebou 14 dní, mnohé probuzení se, procítění starých a nefunkčních nastaveních. Každý den čtu vaše řádky, každý den navnímávám vlákna, která jsme vytvořily a podle kterých nadále tvoříme svoji realitu.
Jsme jeden celek, nic se nedá oddělit od druhého. Tento kurz je vodítkem propojením se s posvátným fyzickým tělem. Kdy se vše produchovňuje a duch tedy sestupuje do hmoty. Proto posvátné tělo a naše yoni. Dnešní meditace je k tomu vytvořená, určitě s ní pracuj. Nechci tě zahlcovat úkoly, ale každodennost je základ při změně a udržování nové vibrace. 

Vše co celý život hledáme, jsme my. Tím hledáním je volání naší duše a vše ostatní jsou nánosy, to čemu jsme uvěřily a naučily se podle nich žít. 


Potřebujeme neustále očišťovat vše na různých rovinách, proto přepis limbického otisku- viz.  moje terapeutické křeslo je velmi potřebné, neb tímto se rozpouští staré programy i emoce, energie a v těle přes meridiány. Vajíčko nám pomáhá pracovat taktéž na mnoha úrovních a cvičení na TRŮNĚ, které známe z min. kurzu nám rozproudí energii celého těla a probouzí v nás radost a sexuální energii.
Věřím, že už nastal čas, máte namalované své vstupy do své posvátní YONI. Věřím, že už máte a nebo chystáte místo na tvorbu svého OLTÁŘE, kde k ní a k vajíčku můžete promlouvat a naciťovat svou radost. ¨

Věřím, že všechny milujete své vajíčko, či vajíčka pečujete o ně s láskou. Nabíjíte a koupete je. Věřím, že všechny začínáte vnímat svou yoni jako posvátnou

Věřím, že začínáte vnímat život jako cestu vývoje a vždy se vše děje pro naše poznání a následné proměny, je to tedy vše nutné. Nic nebylo zbytečné a dlouhé více, než bylo potřeba. Tím se rozpouští všechny iluze, kdyby… Všechny pochyby a pocity viny, vše bylo naplánováno a děje se v náš prospěch.

Tento kurz je o sexuální energii a ta je propojená s kreativitou, krásou, vnímáním sama sebe jako ženy, sexuální energií ženy a síly, péčí o sebe.

To znamená, čím dál více si dovoluji poznávat své potřeby a vše si psát do diáře. To co celý život hledáš jsi ty sama lásko !!!!
Tzn….. po čem uvnitř toužíš? Známe své emoce lítosti, vzteku a touhy EGA. Zde se ale ptám co cítíš ze srdce, jak potřebuješ v radosti tvořit a být tím úplně nasátá. V čem, v jaké energii se potřebuješ koupat, co tě vyživuje? A co ti to nedovoluje, čemu nevěříš a co nemůžeš, neb cítíš stopku, strach? Co si ze srdce přeješ? Zde opět nemyslím být záchranářskou a zachránit svět, ale to co chceš tvořit . Co tě naplňuje a dělá ti opravdu radost? Zkus si zavřít oči a položit se do toho…..Otázky si piš a v neděli 17.1.2021 v 19. hod. se na to podíváme dohromady. 

To co totiž zevnitř tvoříš, to vždy máš. To znamená, že tam jsou nastavení, které potřebujeme rozkódovat. Proč je život jiný, než je potřeba mého srdce?


Zde se zastavíme, neb potřebujeme jít více do hloubky a pochopit z jaké úrovně tvoříme. Pokud totiž chceme např. zachránit celý svět a pomáhat lidem, aby žili jiné a lepší životy, budeme ty lidi kolem sebe mít, ti co chtějí zachránit a myslí si, že jim pomůžeme- neboť zde je spíše energie oběti. Budou nám volat a říkat nám, co je špatně a jak je život těžký. Pokud to stejné ovšem budeme tvořit z nové úrovně, dáme jim prostor jít cestou a rychlostí kterou potřebují. Zde je nechceme zachraňovat, ale inspirujeme je. Ukazujeme jim cestu tím, že máme pochopení a známe svoji hodnotu, oni to cítí a už si nestěžují , ale jdou cestou své vnitřní síly. Hledají možnosti a netopí se v nízkých emocích lítosti, smutku, vzteku atd….. Tímto totiž vidíme své nastavení, svou vibraci.
Nikdy nikdo nemůžeme nikoho zachránit, ale pouze vytvořit prostor a vibraci k tomu, aby druzí vzali svoji zodpovědnost do svých rukou.
Zde se můžeme podívat i na svou krásu a dnes trošku šatník, protože i on pomaličku začne měnit svou vibraci s tou uvnitř vás. Včera jste každá byla někým jiným, pomaličku se to děje. Šatník je naší druhou kůží.
Je tedy velmi potřebné si dát vždy záměr, svou pravdu ze srdce. NAPŘÍKLAD: Tento kurz se chci osvobodit od pout minulosti a poznat se v nové podobě. Můj šatník mě tedy potřebuje nově prezentovat a já si sebe vážím a chci pro sebe to nejlepší, takže si pro sebe volím jen to, co se mnou ladí.
To vše spolu teď budeme pomalu přetvářet. Zatím to vnímejte, když se strojíte, jestli už to není vaší minulostí. Nenosíte to jen tak, že je to ještě OK, nebo to bylo drahé a nebo snad dárek. Atd…… je to opravdu to, kdo jsi ty? 

Co ve tvém oděvu vyzařuješ? Dívej se na sebe, zrcadlo je tvůj kamarád….. Co vidíš a co by jsi chtěla jinak a proč? Vyfoť si to a pak se na to dívej…. Vše si piš….
Vstáváme z popela, je zde naše ZNOVUZROZENÍ .
To je pro dnešek vše má milá, krásné sníčky a otevřené srdce v důvěru svého procesu proměny. Jemnost a cit, žádný tlak a už musím….
Objímám, TVÁ LADY ESTARA .