Dnes máme nádherné téma :-)…. Tak jdeme na to 🙂

Vnější krása, která nám je všude ukazována a jsme masírováni tlakem být krásné, protože jen tak budeme okouzlující a úspěšné. Žádané a šťastné.

Vnější krása nám samozřejmě pomůže k dosažení kýženého úspěchu. Můžeme se cítit dobře a musím říci, že to všem lidem zvedne sebevědomí, jistotu, jsme si sebou najednou jistí…. HRA EGA OŽIJE A ENERGIE SE ZVEDNE. Chvíli máme pocit, že jsme se konečně našly milé ženy.

Je to úplně jiné, pokud najdu svůj styl a mé oblečení mě podpoří v mém JÁ. V mém nitru :-).

Kdo o kom, či o čem může říci, co je krásné a správné????? Ano, ano je nám zde diktováno, jak máme kdo vypadat a obchody potřebují prodávat, taková je doba. Je na nás, zda tomu podlehneme, nebo ne. Já sama miluju módu a krásu a jsem nadšená, když mohu dělat ženy krásné, ovšem nejdříve začnu uvnitř a teprve pak přichází na řadu krásná image… Mít krásný obal je opravdu okouzlující. Vidět nádherně sladěnou a sebevědomou ženu, která se usmívá a rozdává láskyplné pohledy je nepopsatelný stav. Vždy si z takové ženy sedám na zadeček a rozplývám se údivem. Ovšem tento zážitek často nezažívám, ale věřím, že takových žen bude čím dál více.

K tomu vede dlouhá cesta sebepoznání a zamilovat se do každičké buňky našeho těla.

Asi před rokem jsem byla pozvaná na seminář krásy, společnost nebudu jmenovat, ale je to velká firma. Měla jsem tam svou přednášku a byla jsem zvědavá i na jiné lektory. Přišla vizážistka a měla jsem pocit, že sedím v místnosti před 30 lety.

Že jsem se přenesla v čase někde do mimulosti. Bohužel i dnes je mnoho lidí, kteří si myslí, že nalíčená červená řtěnka na ústech nám zajistí úspěch. Ano, na chvíli může, ovšem po čase zjistíme, že jsme sami na sebe nahrály boudu. Že jsme pod tlakem, který nezvládáme, že jsou na nás kladeny nároky, na které nemáme energii, že se tam necítíme dobře….. Oblečení- image hovoří za nás a pokud nesouzní s moji energii, s moji sebehodnotou, pak v tom šťastné nejsme. Jak se cítíme uvnitř, tak vypadáme i navenek. To znamená, tvar těla, váha, nemoci a např. okousané nehty o nás mnoho vypovídají.

Můj vnitřní svět je můj život. Tam jsou skryté moje dary, pocity, touhy, myšlenky. Moje bloky, zranění, nevyřešené situace, které jsme ukryly často i sami před sebou. My ženy jsme emoce . Která žena si dovolí jít do své niternosti, křehkosti, přijmout se taková jaká je. Každý den to řeším se svými klientkami. Je to velice hluboké a bolavé téma, ale jde s tím krásně pracovat. Najít a otevřít svoji bolest a dát ji přesně to, co potřebuje. Být k sobě laskavé a nebát se do sebe podívat.

Ve chvíli, kdy se v nás začne rodit žena a síla…. žačnou se dít obrovské změny. Píšu obrovské a věřte, že to tak opravdu je. Pak mě můj šatník podpoří v mé pravé síle, ne ve hře EGA, kam nás společnost tlačí.

Každá žena je krásná a na každou se najdou nádherné oděvy, přesně to ono pro ni. Pak září a je osobností, která si je vědoma své ženskosti.

Když vím, že mé oblečení jsem já, tak mě lidé také tak vnímají. Já sama jsem akční a energická. I moje oblečení je odlišné a cítím se v něm báječně. Dríve, když jsem tvořila oděvy, tak jsem vždy měla obrovské nápady, co a jak vytvořit. Ženy, které mají podobnou energii té mé, to s radostí přijímaly. Ale všechny nejsme stejné a hurá za to. Zde mi ženy říkaly, Laduško, to je krásné, ale na tebe, ne na mě. A já si vždy řákala, že jsou divné a uťáplé…. S věkem mi došlo, jak to je vše jinak a dnes vím, že nikdo nejsme divný, že všechny jsme krásné, jen to ovšem ukrýváme, protože nevíme, co s tím…….. V každé odlišnosti je náš dar… Já ji mám viditelnou a někdo z vás možná vůbec. Je to ukryté jinde. Proto krásné ženušky, buďme na sebe miloučké a přemýšlejte o sobě…. Pokud si nebudete vědět rady, jsem tu pro vás a ráda pomohu.

Připomeňme si ženství v našich rodech. Je tak potlačené, bud je ženskost na bodě nula, nebo jsou z nás muži. Ale procítit v sobě sama sebe, je nepopsatelný zázrak.

Prostudujme naše babičky, maminky, tety a ženy v našem rodě. Jak se strojily, jaké byly…. co jsem si z toho vzala….. Co mě iritovalo, kde jsem byla v odporu a nebo se bála vyjádřit. Byla jsem ukŕytá pod stolem a nebo potřebovala být vidět. Bylo mi to dovoleno, nebo jsem slyšela, buď hodná holčička a nezlob????? A koušu si dnes nehty, protože mám potlačenou kreativitu, potřebu se projevit a ukázat????? Jak to mají vaše dcery?

Každá jsme krásná a úžasná, každá tu máme své místo a  každá i svůj ůkol .

A na ten potřebuju být ve své síle královny. Tam ucítím svůj smysl života….. tam je to ukryto.

Mějte se báječně Vaše Lady Estara Pospíšilová.