Novinky ode mě

aneb

zadejte e-mail abychom zůstali v kontaktu…

Milí přátelé,

 

jistě víte, že Facebook je skvělým místem pro sdílení našich společných zážitků a inspirace, ale bohužel není zcela spolehlivý, co se týče udržení našeho spojení. Někdy se stává, že stránky mizí nebo se ztrácí v chaosu tohoto digitálního světa. A já bych nechtěla, abychom se ztratili i my.

Proto bych byla nesmírně ráda, kdybychom byli v kontaktu i přes e-mail.

A proč právě e-maily?

–  Přes e-mail vám mohu posílat skvělé novinky a exkluzivní slevové kódy na mé kurzy a akce. Chci, abyste byli mezi prvními, kdo se dozví o těch nejlepších příležitostech!

–  Na Facebooku sice sdílíme spoustu skvělých momentů, ale kontakty nejsou mé vlastní. Když se připojíte sem, vaše e-mailová adresa se přidá do mé vlastní databáze. Je to jako když se z jedné společné místnosti přesouváme do domu, který si společně stavíme – je to náš vlastní prostor, kde můžeme být ještě blíže a soukromější.

 

Takže prosím zadejte svůj e-mail do formuláře níže.

 

Nebojte, vaše údaje budu chránit jako oko v hlavě a vaši e-mailovou schránku rozhodně nebudu zahlcovat kupou zpráv! Je to pro nás spíš záloha pro to, abychom mohli i nadále společně tvořit a učit se vzkvétat, kdyby se FB nějak zasekl… Základní spojení i nadále zůstává přes Facebook.

Moc děkuji a těším se na tuto novou formu kontaktování.

Lada Pospíšilová

jako poděkování vám nabízím můj e-book zdarma

Pozvěte tyto jednoduché triky do svých outfitů a zaručeně se budete líbit sobě i druhým. A hlavně – budete to přesně „VY”.

Mých 11+1 rada vám pomohou:

– naladit se při oblékání na svoji intuici
– mít radost z toho, co si oblékáte
– vyzařovat přesně to, kým jste uvnitř
– vnímat, co svým vzhledem říkáte
– užívat si tvoření, zkoušení a kombinování
– vytvořit svůj autentický šatník, který podtrhne vaši vnitřní krásu