Nalezení svojí vnitřní síly - smyslu života

Jmenuji se LADA POSPÍŠILOVÁ

Jsem terapeut energetické psychologie, kouč, stylista, váš průvodce po cestě SEBEVĚDOMÉHO ženství. Dary a talenty objevíme v astrologii a Human designu. Doplníme osobitým šatníkem a autentickou image, která září z vašeho znovuzrozeného nitra.Jsem žena milující krásu, harmonii, lásku, lidi a to šťastné lidi :-). Proto jsem se rozhodla pomáhat lidem nacházet - objevovat sebe , najít svoje pravé já, svoji vnitřní sílu a spokojenost. Je to mou přirozeností, nic netlačím. Jsem velice citlivá a vnímavá, ale i svobodomyslná a nespoutaná, energická. Jsem nadšená, když v sobě klient vytvoří nádherný vnitřní oheň a může začít zářit a žít život, který ho těší. Kdy se začne radovat a být zase tím malým dítětem, které si může hrát a nestaví si překážky do svého života.

Cesta sebepoznání je jediná cesta k nalezení vnitřní rovnováhy. Jít cestou nejmenšího odporu, kdy se necháme vést a nejdeme proti sobě. 

Vnitřní boj a tlak, který nás odpojuje od své vlastní podstaty a přes kterou neslyšíme a nevnímáme sami sebe. 

U sebe v nitru jsme doma, to je jediný prostor, kde jsme v bezpečí a napojení sami na sebe. Tam je ta pravda, kterou často hledáme venku, honíme se za něčím a vyčerpává nás.

Když se naučíme vnímat své poselství, věřit sami sobě a neporovnávat se s druhými, pak jsme doma. To co vidí oči a slyší uši nás často odvádí od svého vědění. Uvěřit druhým je velmi jednoduché a nakonec jsme tak i vychované.  Vrátit se zpět do svého srdce, cítit lásku a přijetí všeho v sobě, ale i kolem sebe je cesta dlouhá, nekonečná, ale velmi krásná a osvobozující. Nikdy nebudeme u konce, teda jednou ano :-). Do té doby prožijeme mnoho zkušeností a růstu k objevení dalších částí sami sebe. 

Až přijde den, kdy přestaneme bojovat, tlačit na sebe, někým být..... Pak přijde klid. Kým chceme vlastně být? Vším už jsme  a to stačí. Život nás vede, vše do života  přichází ve správnou chvíli. Naučit se důvěře je pro mnohé velmi těžké, ale jde to. 


 Miluji svoje klienty, jejich cesty růstu a změn. Vidět, že vše jde a občas úplně jinak, než si myslela hlava je pro mě bezpodmínečná a všeobjímající láska :-).


Pro lásku lidé netrpí. Trpí pro pocit vlastnictví který  je opakem lásky. Láska nebolí

Láska je tehdy láskou, neočekává-li od druhého  žádnou zpětnou lásku. Láska je bezpodmínečná.