Co vše řeším, s čím vám mohu pomoci? Vše co je v člověku krásné, je očima neviditelné, tam je POKLAD u kterého začneme :-).

Hluboké nitro, celistvost, emoce,osvobození se- znovuzrození se. 

Pochopení a přijetí sám sebe i celého okolí.


 1. Provázím vybudováním vnitřní síly, jistoty, stability, sebe-hodnoty, sebe-vědomí
 2. Zpracujeme strachy, pocity viny, závislosti, prokrastinace atd... jak se dostat ze začarovaného kruhu
 3. Poradenskou činností v oblasti mezilidských vztahů, rodinných zátěží. Partnerských vztahů
 4. Emoce, myšlenky a pocity. Propojení se svou vnitřní bohyní, se svým ženstvím
 5. Styling, vizáž, propojení se svou duší
 6. Image zranění, autenticita
 7. A mnoho a mnoho dalšího....


 1. Terapie - osobní konzultace - nalezení svojí vnitřní síly
 2. Astrologie - karmická zátěž, kudy z toho ven, kdo jsem
 3. Módní poradna
 4. Partnerská poradna
 5. Hypnóza, techniky NLP, EFT, vizualizace, kvantová terapie
 6. Skype terapie, koučovací konzultace
 7. Skype: karmické rozbory, Human design, EFT terapie, kvantová terapie

ČLOVĚK BEZ LÁSKY MŮŽE BÝT BOHATÝ, SLAVNÝ. NEMŮŽE MÍT ALE  ZDRAVOU DUŠI, PROTOŽE NEVÍ NIC O SKUTEČNÝCH HODNOTÁCH.

Zpětné vazby od klientů

Hana, Rychnov nad Kněžnou

Učitelka na základní škole

Lado - nesmírně ti děkuji za naše poslední sezení, a vůbec za všechna naše setkání. Za to, jak vyslechneš, poradíš, pomůžeš, pochopíš, vysvětlíš... A to cokoliv - s láskou a porozuměním. A hlavně i "poléčíš", naprosto úžasným způsobem a dokonce s prožitkem, a v životě se začnou dít báječné změny 
Jsi neuvěřitelně nádherný a báječný člověk s úžasnou empatii a pochopením. Jsem moc ráda, že jsi. Pa

Eva, Dobruška

Podnikatelka

Láskyplné srdce Lady nás převede přes úskalí našeho života, aby pomohla najit cestu k lásce a ke štěstí. Krásná duše, ráda předá vše co zná, jen aby pomohla. Lada.je Můj anděl. Když je člověku zle, stoji vedle a naslouchá. Zná mnoho přístupů a je ochotná, vždy tu pro mě je. V době naprosté beznaděje dokaze vykresat z člověka to nejlepší z něho. Sebeúctu, sebejistotu, sebedůvěru. S láskou pomůže projít náročným obdobím tak, ze se člověk může smát celému životu. Dnes se již opravdu směji, nikdy jsem nebyla šťastná a vnitřně klidná, spokojená jako teď.

Minika, Nové Město

Maminka 2 dětí

Lado, chtěla bych ti poděkovat za proměnu, kterou díky tobě procházím.. Po pravdě to pro mě v začátku bylo velmi těžké, otevřít se a svěřit se ti. Ale jsi tak něžná, že jsem to dala. Tvoje přímé otázky a pak i terapie, mě úplně změnily život. Uvědomila jsem si tolik věcí. Přišla krásná úleva, došla velklá energie, kterou jsem neměla mnoho let. Cítím svoje sebevědomí, život je jednodušší a krásnější. Už mě nebavilo být stále smutná, chci se radovat a užívat si života. A stebou jsem to našla. Mám teď krásné dny a díky, je to super.

Tereza, Praha

Manažerka

Takže Ladu,  dnes slavím!!! Změnila jsi mi celý život. Pár celodenních setkání s tebou a jsem úplně jiný člověk, teď už i rozvedená a šťastná. To co jsem tolik let tlačila před sebou a bála se to udělat, dala jsem to a úplně v pohodě. Mám svoji jistotu, věřím si, vím co chcí, dokážu říci, co cítím. Nebojím se, jsi neuvěřitelná!!! Představ si, že jsem si s ním dala v klidu po rozvodu i kafe. Já to nechápu, ale my nemáme najednou problém. Brzy se ti ozvu zase na celodenní,potřebuji dořešit ještě práci. Tak se těš, to bude zase zážiztek. Díííky moc a bájo den   Tera :-)

Lenka, Česká Třebová

Maminka v domácnosti

Ladu, ukázala jsi mě, že se nemám v životě čeho bát, že mám být sama sebou. Uvědomila jsem si, že můj život byl jeden velký strach. Děje se tolik velkých věcí. Jedno ti řeknu těd, zbytek až ústně. Od dětství jsem neskákala do vody, byl tam strach, tolik jsem chtěla, ale odvahu všem jsem jen záviděla. Letos v Chorvatsku jsem skočila, poprvé v životě jsem skočila a nééé jednou. Tááák se mi to zalíbilo, je to nádherné. Už vím, co to je strach, který mě jen brzdí a co to je vnitřní síla a důvěra v sebe. Odvaha jít do věcí, které v srdci cítím. Jsi můj zachránce.

Radka, Hradec Králové

Účetní

Ahoj Ladu, znovu jsem si pustila tvůj rozbor, slyším mnoho dalších souvislostí, které do sebe zapadají. Jsem úplně rozložená a nadšená. To vše co slyším, je prostě pecka. Směju se, jak mi vysvětluješ moje pochyby a pocity nedostatečnosti. Ano, jsou moje a díky tobě vím, jak s tím pracovat a přeměnit v dar- moji hloubku, kterou v sobě mám. Dochází mi, proč mi lidé často nerozumí a proč jsem byla zmatená měla v sobě nedůvěru. Ráda a nadále budu  pokračovat v koučování a objevování dalších hodnot. Jsem neuvěřitelně unešená, bože já mám takovou radost. Děkuji mooooc. Cítím svoji velikoooost, nepopsatelný stav radosti. Děkuji a páááááá.


„“

Barvy jsou součástí života. Fyzicky je prožíváme a vnitřně vyzařujeme. Naše vibrace vyzařuje spektrum barev. Barva je síla, která ovlivňuje duši.  Realita je taková, jakou vytváříš barvu :-).Ty jsi tvořitel :-).