ZRALÉ ŽENY JSOU SEXY A MAJÍ JISKRU

 ZRALÉ ŽENY JSOU SEXY A MAJÍ JISKRU !


V minulém článku jsem psala, že jsme ženy a stále krásné. Tím myslím, krásné hlavně uvnitř ve svém srdci, odkud rozdáváme lásku kolem sebe. Miluju potkávat krásné a zralé osobnosti -ženy, které se nebojí, jsou rozhodné, jsou klidné, mají nadhled.... Mají to, co nejde mít ve 20 :-). Mají nádherné kouzlo osobnosti ( o tom zase příště). S věkem přichází obrovský zisk, o kterém jsem psala v článku. https://ladapospisilova-cz.webnode.cz/l/mladi-je-mizejici-kapital-zatimco-starnuti-je-zisk/

Krásně se nám to sem hodí, protože každé životní období má něco do sebe a nic nejde vrátit zpět. Vše je něčím vyváženo a tudíž jde o to, naučit se opravdu žít přítomností- tady a teď. Pečovat o sebe, udržovat se a hýčkat se je výsadou ženy..... narodily jsme se do krásného ženského těla a je nádherné v sobě najít a zažehnout ten oheň lásky k tomu nádhernému daru. Být nešťasná, že mám nějaký věk je potlačení své energie, tvoříme v sobě odpor, protože se nám to nelíbí. Jsme v nelásce a nepřijetí. Jedna věc je ta, že je tu mnoho prostředků, jak si udržet mládí. A je na každé z nás, kterou cestu si zvolí... Je mnoho přírodních cest a pak i těch dalších, které dnes nebudu rozebírat.... to si necháme na jindy .S věkem budujeme svoji nádhernou sílu, s věkem přichází obrovské kouzlo osobnosti, pokud .........Nebude to dnes ani o dlouhodobých vztazích, je to jen o pohledu, jak se doba mění.

 Vnímáte to jako povrchnost, nebo je to pro vás přirozené? Samozřejmě se ptám i mužů? Jaký máte názor na starší ženy, které si budují svoji sílu a mají co nabídnout? Starší ženy a mladší milenci ????

Tady vkládám kousek článku, jde možná jen o to, se tomu zasmát, uvolnit a zamyslet..., vnímat co mě běhá hlavou????

Stiflerova máma jakožto symbol starší ženy prahnoucí po mladém milenci patří do minulého století. Dnes to nejsou žádné dračice, které se vrhají na bezmocné mladíky. Starší ženy jsou čím dál tím více vnímány jako sexy, inteligentní a žádoucí partnerky o generaci mladších partnerů.

Říkají, že věk je jenom číslo. Jsou krásné, chytré, sexy a zábavné. A čím dál tím více jich žije s mladším partnerem, a to někdy i o desítky let. Pravda je, že když některá z nich přizná svůj vztah na veřejnosti, pokaždé se najde někdo, kdo nad tím bude kroutit hlavou. A přitom nad opačnou variantou - starší muž a mlaďounká žena - se nepozastavuje téměř nikdo. Hodně žen má s podobnými vztahy bohaté zkušenosti. A také moc dobře ví, co starší ženy mohou mladším mužům nabídnout. Kromě zmíněného šarmu a zkušeností také pocit určité svobody. "S námi má jisté, že nebudeme chtít v nejbližších letech zakládat rodinu. " "A to je prostě fakt." A nám nezbývá, než ji v jejím úsilí podpořit a poslat Stiflerovu matku do minulého století, kam patří.

Někdo má milence a je to fajn, ale všechny zrajeme a to co se tu popisuje v sobě budujeme. Takže ženy, ať je nám 20, nebo 80 je to úplně jedno. Jen se narovnat, najít svoji cestu, vědět co chci a žít to. Život je jen můj a nikdo jiný neví co JÁ cítím srdcem.  A teď mě napadá, že hodně klientek mi říká, že je lidé pomlouvají. ( nebudu psát, proč se to děje).

 Jen řeknu, co mě vždy říkal tatínek: Kdykoliv tě lidé pomlouvají, máš něco,..... co oni chtějí....a zde se to myslím hodí .

Život je tady pro nás a my si ho s láskou tvoříme podle svých představ .

Mějte se báječně krásné a silné ženy . Vaše Lady .

Lada Pospíšilová