Krásná v každém věku

Ahoj moji přátelé, dnes mám pro vás možná maličko jiné téma, ale jen zdánlivě.

Připravujeme nový projekt na téma "KRÁSNÁ V KAŽDÉM VĚKU" a věřte, že když se spojí vnitřní a vnější láska sama k sobě , tak to dá teprve ten velice mocný a okouzlující výsledek.

Ve své praxi sleduji, jak se krásně dělí ženy na dvě skupinky. Jedna potřebuje mít dokonalou image, být obdivovaná, umí se prodat a popohání ji to vpřed, dává ji to sílu

Druhá skupinka je citlivější a jemnější a její vzhled není její prioritou, ale chodí řešit více své pocity a bolesti, které ji provázejí životem.

Věřte mi, že obě mají své bolesti a překonávají překážky ve svém životě a obě, když to pochopí, tak se rády ustrojí a cítí se jako krásné a milující se ženy.

Každá jsme tak úžasně jiná, každá vidíme a cítíme jiné procesy, které v nás probíhají. Každá jsme plná lásky a každá umíme jiné věci, máme jiné dary a proto vždy a všude říkám, neporovnávejte se s druhými.

Pojďte mezi nás a poznat se kdo jste?

Co vás baví? Kde pláče vaše vnitřní holčička, kde se kdy nemohla projevit a nebo nedostala lásku, kdy byla potlačena, nepochopena? Všechny tyhle zraněné části v nás nás provázejí často celým životem...Jsou skryté, ale blokují nám se projevit ve své přirozenosti. Jste více akční a potřebujete tvořit, nebo ne????? Sama na konzultacích davám za příklad malého mravenečka a slona. Každý je úplně jiný a oba jsou stejně důležití, nikdo není víc ani míň. Ani jeden nemá větší důležitost. A my lidi máme pocit, že jsme špatní a musíme být něčím víc, protože druhý umí tohle a já jsem neschopná.

Ano všichni se učíme novým věčem a zdokonalujeme se, ovšem jaká je moje životní cesta. Jaké mám dary, z jaké rodiny pocházím a jakou sílu a předpoklady v sobě mám. Jaký je můj talent? Bojuju sama se sebou, nebo mi to přináší radost a štěstí?

Jaký vztah sama k sobě mám a jak se sobě líbím?

To jsou všechno věci, které se píší všude, ale věřte mi, že když přijde klientka a řekne mi, že se má ráda........, tak se jen usměji a po chvíli vidíme, že na sobě máme všichni mnoho práce. Láska sama k sobě, je obrovský proces a každá negativní reakce uvnitř našeho těla, kterou tvoříme na základě rekcí na okolí nám dává signály, kde je odpor, kde je blok, nesouhlas a neláska.

Přijetí se úplně do hloubky, milovat se vším všudy, žít život v radosti a úsměvu, být něžnou, ale i magickou ženou ve své síle je to, po čem všechny toužíme a dojdeme k tomu, pokud se na tu cestu vydáme.

Být krásná sama pro sebe a milovat se je neskutečně osvobozující a je jedno zda je mi 20, nebo 70..... Každý den je tu pro nás, každý den žijeme, každý den je jen jeden a je na nás, zda ho promarníme a nebo si ho užijeme. Zda budeme žít v úzkosti a zoufalství, nebo se rozhodneme s tím zatočit. Pustíme se s chutí do změny, podíváme se do zrcadla a řeknu si, co chceš?????? Líbí se ti, jak se svým životem nakládáš, líbí se ti, co žiješ, jsi šťastná?Žiješ svůj život naplno? Nebo před sebou utíkáš, nevíš co s tím, ale víš, že to co žiješ není ono?

Být ženou je obrovský dar, cítíte v tom tu sílu!!!!!!!

PŘIDEJTE SE K NÁM A POJĎTE ŽÍT V RADOSTI.

Přeji krásný den s velkým úsměvem a radostí ve svém srdci, lásce sama k sobě.

Bay bay vaše Lady .

FB stránka Krásna v každém věku

lady.pos@seznam.cz

YOUTUBE

Lada Pospíšilová